Про нас

Ідея створення сервісу Birth Concierge Care виникла у мам для допомоги майбутнім мамам. Ми з трепетом і палаючими очима працювали над реалізацією задуманого і продовжуємо працювати для того, щоб у Вас залишилися найкращі спогади про найважливішу подію у Вашому житті.

Нашим головним завданням було створити максимально комфортні умови для того, щоб Ви могли легко і із задоволенням пройти увесь шлях, як за допомогою нашої команди (ознайомитися з пакетами послуг), так і самостійно (замовити окрему послугу).

Сервіс Birth Concierge Care – це в повному розумінні слова міжнародний сервіс, адже послугами, які пропонуються, можна скористатися, знаходячись у будь-якій точці світу.

Birth Concierge Care – це незалежний сервіс. Ми не пов’язані зобов’язаннями з госпіталями або лікарями, не є їх агентами, і не рекламуємо чиї б то не було послуги. Вибір фахівців, установ, сервісів та локацій відбувається на підставі суворих критеріїв відбору.

Купуючи пакет послуг, Ви отримуєте надійного помічника, який буде з Вами 24 години на добу, 7 днів на тиждень. За Вами буде закріплений один з наших координаторів, який і керуватиме роботою усієї команди.

Купуючи окрему послугу, Ви отримуєте якісну послугу у надійного та перевіреного виконавця, кращого у своїй області. На нашому сервісі ми зібрали ті послуги, які можуть бути Вам потрібні на етапах організації поїздки, під час перебування в Маямі та після повернення до країни проживання.

 

ПРИНЦИПИ РОБОТИ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ BIRTH CONCIERGE CARE :

  • Результат нашої роботи перевершить Ваші очікування
    «До нашої зустрічі, я про це навіть не замислювалась…», саме ці слова промовляють майбутні мами після закінчення нашої першої консультації. Очевидне те, що, не маючи досвіду пологів у Маямі, багато про що можна не знати, багато про що можна навіть не здогадуватися. З нами Ви будете максимально і своєчасно проінформовані про все, що на Вас чекає на кожному з етапів поїздки.

  • Результат нашої роботи – Ваша довіра і почуття захищеності
    Вам не доведеться знову і знову пояснювати черговому співробітникові компанії хто Ви і чого хочете. Вам не треба буде розшукувати співробітника компанії, відповідального за виконання тієї або іншої послуги за договором. У Вас не буде необхідності нагадувати про терміни, зустрічі, дедлайни. Закріплений за Вами особистий координатор виконає усю організаційну роботу за Вас. У своїй роботі він діятиме виключно у Ваших інтересах: нагадає, проконтролює, перевірить,… буде Вашим особистим помічником з моменту підписання договору до Вашого повернення.

  • Результат нашої роботи – Ваш спокій та комфорт
    Поїздка на пологи до Маямі – це, безумовно, дуже особиста подія, зворушливий і насичений емоціями період Вашого життя. Наш координатор знає про це і робитиме все можливе для того, позбавити Вас від непотрібної метушні, запобігти виникненню неприємних і непередбачених ситуацій.

 

Ми розуміємо, що вирішення найпростіших завдань може, в результаті, стати трудомістким і часозатратним процесом. Дозвольте нам зробити, те, що ми добре знаємо і уміємо. Це дозволить Вам присвятити свій час тому, що дійсно важливе.

До зустрічі!

Щиро Ваші,
Команда Birth Concierge Care.

НАША КОМАНДА

ava
Олександра

Засновниця сервісу мама двох дітей

ava
Анна

Головний координатор

ava
Марина

Персональний координатор

ava
Анастасія

Персональний координатор

ava
Юлія

Адвокат, експерт з міжнародного права

ava
Роман

Адвокат, эксперт з цивільного та сімейного права