Чому Маямі

Причина 1

Високий рівень медицини в Сполучених Штатах.

Лікарі в Америці – фахівці вузької спрямованості. Їх кваліфікація перевіряється багатоетапними іспитами і підтверджується сертифікатами. Вони дорожать професійною репутацією, тому ретельно зважують усі рішення, які приймаються, і узгоджують план лікування з пацієнтом. У веденні хворих, лікарі є професійно незалежними – в системі охорони здоров’я немає єдиних і обов’язкових для всіх протоколів, що дозволяє лікареві, орієнтуючись на клінічні рекомендації та професійний досвід, розробляти індивідуальний план лікування для кожного пацієнта.

 • Сучасна діагностика та ефективне лікування
 • Кваліфіковані, клієнтоорієнтовані лікарі
 • Держконтроль якості медичних послуг та високий рівень захисту прав пацієнта
 • Контроль якості медичних препаратів
 • У пріоритеті – максимальний комфорт пацієнтів.
item_reason
item_reason
Причина 2

Американське громадянство для новонародженого це:

 • Право на соціальні пільгові програми(безкоштовна шкільна і середня освіта, ціни на вищу освіту набагато нижчі, субсидії, вигідні кредитні умови на отримання стартового капіталу підприємця)
 • Право на соц. забезпечення(грошова допомога, безкоштовна медицина, продовольчі купони, шкільне харчування і т.п.)
 • Право на соц. страхування
 • Урядовий захист
 • Доступ до державних стипендій і грантів
 • Більш вигідні умови розвиненої системи кредитування
 • Безвізовий в’їзд до більшості країн світу
 • Спрощена процедура возз’єднання сім’ї, відсутність квот
 • Діти громадян отримують громадянство у «спадок»
Причина 3

Океанічне повітря і сприятливе екологічне навколишнє середовище.

Солонувате, насичене йодом океанічне повітря позитивно впливає на стан здоров’я мами і малюка. В очікуванні пологів майбутня мама здійснюватиме неквапливі тривалі прогулянки берегом океану, вдихаючи чисте повітря. Достатня кількість кисню (те, що ми маємо на увазі, коли говоримо «свіже повітря») вкрай важлива для правильного розвитку дитини. Після того, як малюк з’явиться на світ, набережна стане улюбленим місцем для корисних і приємних прогулянок з візочком. До речі, Маямі було визнано найчистішим містом США!

item_reason
Причина 4

Психологічний комфорт

Де, як не в сонячному Маямі, Ви зможете насолодитися вагітністю і зануритися у світ щасливого материнства?

Ви зможете відволіктись від повсякденних турбот і присвятити увесь свій час найважливішому – собі та дитині. Перебуваючи в стані спокою і щастя від навколишньої краси, Ви вкладете у свідомість малюка думку про те, що світ і життя у ньому прекрасні. Ви подаруєте йому всю свою любов, якою, повірте, природа наділила Вас з лишком. Все це надзвичайно важливо для першого знайомства дитини зі світом і її благополуччя в майбутньому!

Причина 5

Підготовка до пологів, догляду за малюком та вдосконалення англійської.

При госпіталях в Маямі на регулярній основі працюють платні та безкоштовні курси, а також групи підтримки майбутніх батьків. Вони спрямовані на всебічну підготовку пари до пологів і до того, «що робити з дитиною після». Пропонуються класи для старших дітей з підготовки їх до народження братика чи сестрички.

Ціни цілком прийнятні – в середньому, від 20 до 50 доларів США. На заняттях майбутні батьки зможуть отримати необхідні знання і моральну підтримку, а ще – поспілкуватися з іншими парами, які очікують на дитину. Таке спілкування надихає, розслабляє, знижує тривожність і може стати початком довгої міцної дружби.

І, звісно, поїздка на пологи до США – це прекрасна можливість попрактикуватись у розмовній мові та підвищити свій рівень володіння англійською.

item_reason